Darbdaviams

„Europass“ dokumentų nauda darbdaviams

„Europass“ – tai Europos Komisijos sukurta platforma bei priemonių rinkinys, padedantis gauti struktūrizuotą ir išsamią informaciją apie kandidato išsilavinimą, turimas kompetencijas ir įgūdžius.

  1. „Europass“ profilis. Prašykite, kad potencialūs kandidatai profesinę ir asmeninę informaciją apie save pateiktų „Europass“ CV formatu arba pasidalindami nuoroda į savo „Europass“ profilį.

2. „Europass“ pažymėjimo priedėlis. Jeigu ieškomai pozicijai būtinas profesinis išsilavinimas:

    • skelbime reikalavimus lengviau aprašysite naudodami informaciją iš „Europass“ pažymėjimo priedėlio. Tai standartizuota informacija apie asmenų įgytus gebėjimus ir kompetencijas baigus studijas pagal atitinkamą profesinio mokymo programą. Tad AIKOS sistemoje pasirinkę Jus dominančią profesinio mokymo programą, rasite informacijos kokių gebėjimų galima tikėtis iš ją baigusio kandidato.
    • prašykite, kad kandidatas į siūlomą poziciją pateiktų „Europass“ pažymėjimo priedėlį ir gausite detalesnę informaciją apie jo kompetencijas.

3. „Europass“ diplomo priedėlis. Jeigu ieškomai pozicijai kandidatai turi būti įgiję aukštojo mokslo diplomą, prie diplomo jie gauna ir diplomo priedėlį. Kandidato paprašius jo kopijos, rasite papildomos informacijos apie asmens išsilavinimą, studijuotus dalykus.

4. „Europass“ mobilumo dokumentas. Jeigu kandidatas teigia, kad jis/ji yra įgijęs tarptautinę profesinę patirtį besimokydama(-s), studijuodama(-s), dalyvaudama(-s) stažuotėje ar atlikdama(-s) darbinę praktiką užsienyje, galite jo/jos paprašyti „Europass“ mobilumo dokumento.

 

Skip to content