Darbdaviams

Palengvinkite naujų darbuotojų atranką ir CV duomenų apdorojimą!

„Europass“ dokumentų nauda darbdaviams

„Europass“ – tai Europos Komisijos parengtų vieningų visoje Europos Sąjungoje naudojamų 5 dokumentų komplektas, padedantis gauti struktūrizuotą ir išsamią informaciją apie kandidato išsilavinimą, turimas kompetencijas ir įgūdžius.

  1. „Europass“ CV. Prašykite, kad potencialūs kandidatai informaciją apie save pateiktų „Europass“ CV formoje ir taip palengvinkite CV duomenų apdorojimą su priemonėmis „Europass CV Select“ ir „Europass CV Connect“.

2. „Europass“ pažymėjimo priedėlis. Jeigu ieškomai pozicijai būtinas profesinis išsilavinimas:

    • skelbime reikalavimus lengviau aprašysite naudodami informaciją iš „Europass“ pažymėjimo priedėlio. Tai standartizuota informacija apie asmenų įgytus gebėjimus ir kompetencijas baigus studijas pagal atitinkamą profesinio mokymo programą. Tad AIKOS sistemoje pasirinkę Jus dominančią profesinio mokymo programą, rasite informacijos kokių gebėjimų galima tikėtis iš ją baigusio kandidato.
    • prašykite, kad kandidatas į siūlomą poziciją pateiktų „Europass“ pažymėjimo priedėlį ir gausite detalesnę informaciją apie jo kompetencijas.

3. „Europass“ diplomo priedėlis. Jeigu ieškomai pozicijai kandidatai turi būti įgiję aukštojo mokslo diplomą, prie diplomo jie gauna ir diplomo priedėlį. Kandidato paprašius jo kopijos, rasite papildomos informacijos apie asmens išsilavinimą, studijuotus dalykus.

4. „Europass“ mobilumo dokumentas. Jeigu kandidatas į laisvą poziciją teigia, kad jis yra įgijęs tarptautinę profesinę patirtį mokantis, studijuojant, dalyvaujant stažuotėje ar atliekant darbinę praktiką užsienyje, kaip to įrodymo prašykite „Europass“ mobilumo dokumento.

Pasidalinkite sėkmės istorija

Pasidalinkite savo sėkmės istorija, jeigu ji aplankė naudojantis priemonėmis „Europass CV Select“ ir/ar „Europass CV Connect“. Istorijas siųskite adresu europass@smpf.lt. Geriausios istorijos bus paviešintos „Europass“ komunikacijos kanaluose, o jas atsiuntusieji apdovanoti „Europass“ prizais.

Skip to content