„Europass CV Select“

Visi „Europass“ CV viename dokumente!

„Europass CV Select“ – priemonė, palengvinanti darbuotojų atranką. Tiesiog įkelkite į ją visus gautus kandidatų „Europass“ CV ir netrukus į nurodytą elektroninio pašto adresą gausite susistemintus duomenis „Excel“ lentelėje.

Pastaba: Jei negavote „Excel“ lentelės į savo el. pašto dėžutę, pasitikrinkite tarp nepageidaujamų laiškų (spam, junk mail). Puikia veikia  su „Gmail“.

 Pavyzdį galite peržiūrėti čia: pavyzdys.zip

 

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.

Šia priemone galite sisteminti tik Europass XML/pdf XML formato dokumentus. Todėl vykdydami darbuotojų atranką iš anksto prašykite, kad asmenys savo CV pateiktų būtent šiuo formatu, savo gyvenimo aprašymą užpildę per „Europass“ CV internetinį redaktorių. 

Duomenų apsauga

Pateikiami duomenys sisteminami priemone Europass2Spreadsheet. Švietimo mainų paramos fondas bei naudojama priemonė apdorojamų asmens duomenų nekaupia.

Švietimo mainų paramos fondas renka tik šiuos statistinius duomenis: unikalių vartotojų skaičius, susistemintų „Europass“ CV skaičius.

Daugiau informacijos apie naudojamas trečiųjų asmenų paslaugas, skirtas šios priemonės funkcionalumui, galite sužinoti čia.