Naujienos

Kas ir kokiu tikslu naudoja „Europass“ pažymėjimo priedėlį?

2017 09 30

2017 metais 11 Europos Sąjungos šalių, įskaitant ir Lietuvą, vyko „Europass“ pažymėjimo priedėlio naudotojų apklausa. 
Apklausoje, kurioje dalyvavo beveik 2500 respondentų, didžiausias grupes atstovavo: kvalifikuoti darbininkai, profesinio mokymo institucijų mokiniai, pameistriai, absolventai ir mokytojai. Apklausa taip pat atskleidė, kad „Europass“ pažymėjimo priedėlį gana dažnai naudoja ir kiti mokymo institucijose dirbantys darbuotojai, darbdaviai bei personalo specialistai.  >>>

Plačiau

Paskelbk savo CV tarptautiniuose karjeros portaluose

2017 08 07

Ar žinojai, kad susikūręs savo „Europass“ CV internetiniame redaktoriuje, gali jį tiesiogiai paskelbti „Eures“, „Monster“ ir „XING“ portaluose? „Eures“ darbo mobilumo portalas, kuriame skelbiama daugiau kaip milijonas laisvų darbo vietų Europoje. „Monster“ yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių sprendimų, padedančių žmonėms rasti laisvų darbo vietų. „XING“ vienas didžiausių karjeros socialinių portalų vokiškai kalbančiose šalyse. >>>

Plačiau

„Europass LT“ jau rasi ir „Facebook“

2017 07 25

„Europass LT“ jau turi savo paskyrą „Facebook“. Tad draugauk su „Europass LT“ ir susipažink bei naudokis puikiais „Europass“ dokumentais ir, be abejo, dalyvauk konkursuose, kuriuose galėsi laimėti įvairių prizų.

Ieškok mūsų https://www.facebook.com/EuropassLietuva/

Plačiau

Darbdaviai apie „Europass“ CV

2017 05 31

„Europass“ CV forma kasmet vis populiarėja. Siekiant, kad ši forma būtų kuo patogesnė ir patrauklesnė vartotojui, ji nuolat atnaujinama ir tobulinama. 2017 m. sausio mėnesį „Spinter research“ atliko personalo specialistų ir įmonių vadovų visoje Lietuvoje apklausą. Daugiau nei pusė jų „Europass“ CV įvertino teigiamai. Taip pat kitos apklausos metu, paprašyti įvertinti „Europass“ CV formą nuo 1 iki 10, dauguma personalo specialistų šią standartizuotą formą vertino gerai ir skyrė vidutiniškai net 8,5 balų.

Plačiau

Atnaujinta „Europass“ mobilumo dokumento forma

2017 04 27

Jei dar nežinai, „Europass“ neseniai atnaujino „Europass“ mobilumo dokumento dizainą. Naujoje dokumento formoje atsisakyta tam tikrų dalių ir jos grafinis vaizdas labiau dera prie kitų „Europass“ dokumentų. Tad jeigu vyksti į stažuotę, praktiką ar studijas užsienyje, paprašyk savo siunčiančios organizacijos, kad tau išduotų „Europass“ mobilumo dokumentą.

Plačiau

Ar „Europass“ tinka tik jauniems?

2017 03 27

Vis dar vyrauja nuomonė, kad „Europass“ CV skirtas tik jaunajai kartai, bet iš tiesų „Europass“ skirtas visiems, kurie naudodamiesi kompiuteriu jaučiasi patogiai. Greičiausiai nepaneigsite fakto, kad jauni žmonės yra daug aktyvesni, bandydami ir naudodami naujas šiuolaikines virtualias priemones, tačiau „Europass“ – nebėra naujiena.

Plačiau