„Europass“ projektas dalyvavo parodoje „Mokykla 2014“

 2014-12-01

Jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama paroda „Mokykla“, kurioje 2011–2013 metais apsilankė apie 60 000 lankytojų.

Šiemet parodoje „Mokykla 2014” dalyvavo ir „Europass“ projektas, kartu su Švietimo mainų paramos fondu. Parodos lankytojai, atėję į stendą, galėjo pasimokyti pildyti savo „Europass“ gyvenimo aprašymą, sudalyvauti viktorinoje ir daugiau sužinoti apie projekto veiklas.

Taip pat parodos lankytojams buvo pristatytos tarptautinio bendradarbiavimo galimybės mokytojams per eTwinning ir Erasmus+ programas. Taip pat, visiems besidomintiems karjeros planavimu, buvo pristatytos įdomios profesinio orientavimo iniciatyvos, finansuotos iš Euroguidance projekto, kurių metu buvo sukurtos įvairios metodinės priemonės ir suorganizuoti renginiai, skirti jaunųjų suaugusiųjų karjeros valdymo kompetencijų ugdymo temai. Parodos metu vyko 2014 m. profesinio orientavimo projektų baigiamasis renginys, kurio metu projektų įgyvendintojai pasidalino informacija apie rezultatus, projektų poveikį dalyviams, jų institucijai ir visam atstovaujamam regionui. Švietimo institucijų atstovai ir mokiniai taip pat galėjo susipažinti nauja Euroguidance projekto išleista metodine priemone „Profesijų labirintas“, kurios tikslas padėti asmeniui identifikuoti savo poreikius ir, atsakant į klausimus, parodyti jam tinkančias profesijas. Priemonę pristatė jos kūrėjai, „Lietuvos jaunimo centro“ atstovai, vesdami dvi interaktyvias konsultavimo sesijas su mokiniais.

Atgal