Darbdaviams

Palengvinkite naujų darbuotojų atranką ir CV duomenų apdorojimą!

Spauskite pasirinktą mygtuką mėlyname fone ir sužinokite daugiau.

Renkame sėkmės istorijas

Išbandykite "Europass CV Select" ir/ar "Europass CV Connect". Pasidalinkite savo sėkmės istorija ir jei ji mums pasirodys verta viešinti, atsiųsime jums dovanėlę. Mums pakanka šios informacijos: organizacijos pavadinimas, kokią priemonę naudojote, kokiu tikslu naudojote, kokie jūsų įspūdžiai ir ar ketinate naudoti ateityje. Istorijas siųskite adresu europass@smpf.lt

 Pažiūrėkite filmuką ir trumpiau nei per 5 minutes susipažinkite su visais „Europass“ dokumentais

5 „Europass“ dokumentų nauda darbdaviams

„Europass“ – tai Europos Komisijos parengtų vieningų visoje Europos Sąjungoje naudojamų 5 dokumentų komplektas, padedantis gauti standartizuotą ir išsamią informaciją apie asmens išsilavinimą, turimas kompetencijas ir įgūdžius. 

 1. „Europass“ CV. Prašykite, kad potencialūs kandidatai informaciją apie save pateiktų „Europass“ CV formoje ir taip palengvinkite CV duomenų apdorojimą su priemonėmis „Europass CV Select“ ir „Europass CV Connect“.
 2. „Europass“ kalbų pasas. Jeigu ieškomai pozicijai ypač svarbios užsienio kalbų žinios, paprašykite, kad kandidatai pateiktų užpildytą „Europass“ kalbų pasą. Jame asmuo įsivertins savo užsienio kalbų žinias pagal visoje Europoje vieningus kriterijus.

3. „Europass“ pažymėjimo priedėlis. Jeigu ieškomai pozicijai būtinas profesinis išsilavinimas:

      •  skelbime reikalavimus lengviau aprašysite naudodami informaciją iš „Europass“ pažymėjimo priedėlio. Tai standartizuota informacija apie asmenų įgytus gebėjimus ir kompetencijas baigus studijas pagal atitinkamą profesinio mokymo programą. Tad AIKOS sistemoje pasirinkę Jus dominančią profesinio mokymo programą, rasite informacijos kokių gebėjimų galima tikėtis iš ją baigusio kandidato. 
     • prašykite, kad kandidatas į siūlomą poziciją pateiktų „Europass“ pažymėjimo priedėlį ir gausite detalesnę informaciją apie jo kompetencijas.

4. „Europass“ diplomo priedėlis. Jeigu ieškomai pozicijai kandidatai turi būti įgiję aukštojo mokslo diplomą, prie diplomo jie gauna (nuo 2006 m.) ir diplomo priedėlį. Kandidato paprašius jo kopijos, rasite papildomos informacijos apie asmens išsilavinimą, studijuotus dalykus.

5. „Europass“ mobilumo dokumentas. Jeigu kandidatas į laisvą poziciją teigia, kad jis yra įgijęs tarptautinę profesinę patirtį mokantis, studijuojant, dalyvaujant stažuotėje ar atliekant darbinę praktiką užsienyje, kaip to įrodymo prašykite „Europass“ mobilumo dokumento.