Sėkmės istorijos

Gal turi savo „Europass“ sėkmės istoriją?

Ilgai svarstei, ką turėtum rašyti savo gyvenimo aprašyme, o „Europass“ CV forma buvo Tau naudinga jį rengiant?

Puikiai parengtas „Europass“ׅ CV padėjo Tavo būsimam darbdaviui apsispręsti, kad esi tinkamiausias kandidatas?

Nežinojai, kaip užsienio darbdaviui aprašyti profesinėje mokykloje įgytas kompetencijas, o lengvai prieinamas „Europass“ pažymėjimo priedėlis padėjo jas struktūruotai ir sklandžiai pateikti?

Galbūt „Europass“ mobilumo dokumente aprašyta stažuotės užsienyje patirtis taip sužavėjo Tavo darbdavį, kad sėkmingai žengei karjeros laiptais ir pakilo tavo atlyginimas?

O gal „Europass“ diplomo priedėlis buvo naudingas teikiant studijų dalykų rezultatus užsienio aukštojo mokslo institucijai?

Jeigu teigiamai atsakei bent į vieną šių klausimų, kviečiame Tave pasidalinti savo sėkmės istorija ir papasakoti, kokią naudą Tau suteikė „Europass“!

Pasidalinti sėkmės istorija – paprasta!

Jei gali su visais pasidalinti įsimintiniausia patirtimi ar nuotaikinga istorija, kuo „Europass“ buvo Tau naudingas, nedvejodamas siųsk ją
el. paštu europass@smpf.lt 

Ir nesijaudink, jei neturi rašytojo talento, tiesiog rašyk kaip moki. Nėra nei trumpos, nei ilgos sėkmės istorijos, svarbiausia, kad ji būtų tikra ir nuoširdi!

Laukiame Tavo sėkmės istorijos!
Pateikti sėkmės istoriją gali kiekvienas, o geriausių istorijų autoriams padovanosime „Europass“ USB atmintinę (16 GB)!

Kam bus naudojama Tavo sėkmės istorija?

Neabejojame, kad Tavo sėkmės istorija gali paskatinti ir kitus naudoti „Europass“ bei džiaugtis šių dokumentų teikiama naudą. Jei Tavo atsiųsta istorija bus įdomi ir įkvepianti, mes ją mielai paviešinsime savo tinklapyje, naujienlaiškiuose ar kituose mūsų leidiniuose.

Pastaba. Užtikriname, jog be Tavo (raštiško) sutikimo, jokie asmeninai duomenys nebus atskleisti.